wz
        Citace z hovoru s pracovníkem, který pracuje pro justici anebo pro justiční mafii:
MUDr. X.:    A ještě bych řekl, bych vás varoval, jakmile do toho začnete rejpat, tak vás vodělaj (sděluji co zveřejním o brněnské justiční mafii, protože se ji nebojím).
Občanský aktivista:     Do tohohle.
MUDr. X.:    Já jsem byl sledovaný, měl jsem odposlouchavaný hovory a hlídaný auto atd. , když jsme dělali tady tuhle tu věc. Čili já bych řekl, tady todle to, když do toho začnete rejpat tak výsledek ne, ale prostě vás zničí, anebo pak vás můžou zabít , dneska jsou věci.

Přehrát justičního pracovníka


        Citace z hovoru s policistkou při vysvětlení ve věci mého trestního oznámení pod sp. zn. KRPB-30768-12/ĆJ-2011-060211. K mé osobě ozbrojená policistka Y pronesla: „ Budete litovat, že jste se narodil, to vám přísahám !
Nahrávat svou osobu, aby byla zadokumentována skutečná úrovneň PČR není důvodem, aby ozbrojení pracovníci vyhrožovali a přísahali mstu !

Přehrát mstu přísahající policistku


        Soudní znalkyně z psychologie:    Já s těma lidma co dělají pečovatelský věci přicházím do styku a vím, že když se mi řekne jméno některého soudce, tak se mi obrátí panenky, protože už vím co to asi bude obnášet za anabázi. Můžete mít všechno sebelíp a může ta pravda být opravdu na vaší straně a stejně nevíte, jak ten soudce zareaguje, jak se momentalně vyspí a rozhodne, a k čemu se přikloní. Ale víte, že to nebude mít normální postup, protože ten člověk není opravdu normální! ”  

Přehrát soudní znalkyni


        Brněnský advoktát X.Y.:     „ Já jsem byl dokonce svědkem úplatku na krajském soudě za 500 tisíc, ten člověk šel z vazby ven. Jo, to pak je vám hnusně docela, když soudce, který má 150 000 měsíčně.”            

Přehrát advokáta


        Soudce Pavel Nagye:     „ Já jsem prostě přicházel do justice s takovýma očima naivníma, že je vlastně takováta zavazaná s vahadlama, postupně jsem začal poznávat, že to tak vůbec není... . Kdybych Vám měl vyprávět, tak půlka lidí by byla zatčená a půlka lidí prostě to, prostě vím, jak to funguje - soudci .”

Přehrát soudní hvězdu JUDr. Nagye

  • KAUZA 83 P 109/2013 On-line

  • Co bylo ignorováno brněnskými soudy

  • Podvody samoživitelky milionářky

  • Audio záznamy - katolíci

  • Kdo je ten agresor ?

  • Odkazy na další poškozené otce